Ceny
Oznaczenia
Kod kreskowy
5906981101949
Symbol
5906981101949
Logistyka
Jednostka podstawowa
SZT
Opis

ABC dla domu i ogrodu - zabójczo skuteczny sposób na karaluchy

Super skuteczny sposób do zwalczania karaluchów i prusaków,

Nie wymaga specjalnego przygotowania pomieszczenia,

Zwalcza zarówno dorosłe postacie, jak i larwy karaczanów,

Może być stosowany w miejscach, gdzie nie jest możliwe wykonanie kompleksowego oprysku (żłobki, szkoły, szpitale, restauracje),

Preparat w postaci żelu w strzykawce, która ułatwia dozowanie. 

Jak pozbyć się karaluchów?

ABC żel na karaczany to najlepszy sposób by zwalczyć karaluchy i prusaki. Skryty tryb życia karaczanów utrudnia skuteczne zwalczanie bezpośrednie.

Umieszczanie preparatu w formie małych kropli, punktowo w wielu miejscach pomieszczenia pozwala na stworzenie pułapki na karaluchy - owady w wielu miejscach mają dostępny preparat, który mylony z pokarmem zabija szybko.

W odróżnieniu od oprysków na owady i foggerów zastosowanie żelu nie wymaga specjalnego przygotowywania pomieszczenia. Preparat na karaluchy ABC żel zwalcza postacie dorosłe (imago) i larwy karaczanów.

Może być stosowany w miejscach, gdzie nie jest możliwe wykonanie kompleksowego oprysku (żłobki, szpitale, szkoły, przedszkola, restauracje).Preparat ma postać żelu w strzykawce ułatwiającej dozowanie.

Sposób użycia

ABC żel na karaluchy i prusaki należy aplikować w formie małych kropel na oczyszczonych powierzchniach. Dozowanie preparatu ułatwia opakowanie w formie strzykawki.

Miejsce użycia preparatu

Szpary i szczeliny, pęknięcia, listwy przypodłogowe i wypusty rur c.o., zlokalizowane drogi wędrówek i kryjówki owadów.

Dozowanie

1 kropla żelu na 1m2 powierzchni lub 1m.b. (w przypadku nanoszenia w linni prostej). Opakowanie pozwala na aplikację ok 50 kropel tj. do zabezpieczenia pomieszczenia o powierzchni ok. 50m2 lub 50 m.bieżących


Działanie biobójcze preparatu osiągane jest średnio po upływie 14 dni od zastosowania.Zastosowanie


Preparat na karaluchy,

Preparat na prusaki.

Preparat ma postać żelu w strzykawce ułatwiającej dozowanie.


Skład: Acetamipryd 10g/kg (1%)

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B