Witamy na stronie hurtowni Redom Cosmetics.


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Dotychczas prowadziliśmy jedynie sprzedaż stacjonarną w hali samoobsługowej. Chcąc wyjść na przeciw naszym klientom stworzyliśmy w sieci internetowej panel hurtowy na platformie B2B. Prezentowane tu towary są automatycznie aktualizowane ze stanem bieżącym magazynu głównego.
Posiadamy bardzo szeroki asortyment kosmetyczny , który dzielimy na grupy:
- kosmetyki dla wybranej części ciała, np. twarzy, rąk i paznokci, do różnych rodzaji włosów,
- kosmetyki dla różnych odbiorców czyli kobiet, mężczyzn , dzieci , młodzieży
- kosmetyki mające spełniać pewne zadanie, np. pielęgnujące, czyszczące, ochronne, upiększające (pomadki, błyszczyki do ust, tusze do rzęs),
pomagające zmienić wygląd tj. farby i szampony koloryzujące do włosów.
- akcesoria i przybory kosmetyczne ( kosmetyczki, kuferki, wałki, papiloty, spinki, szczotki, grzebienie, siatki, pędzle, czepki do włosów, akcesoria do pielęgnacji twarzy, akcesoria do manicure, pedicure, do golenia).
- kosmetyki do higieny jamy ustnej i zębów ( pasty, płyny, sztyfty, pędzelki, gumy do zębów, produkty do aparatów i protez zębowych).

Wszystkie sprzedawane przez nas towary przebadane są dermatologicznie przez ich producentów. Kosmetyki mają również robione testy stwierdzające ich przydatność i skuteczność.


REJESTRACJA NOWEGO KLIENTA
Na tej stronie prowadzimy hurt kosmetyki online. Klientów detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego: >>> Drogeria <<<


© SolEx B2B