O firmie


Szanowni państwo,
Firma Redom istnieje na rynku polskim od roku 1991 jako firma chemiczno - kosmetyczna. Od początku swojej działalności firma nasza rozwijała się w kierunku chemii gospodarczej. Hurtownia środków czystości Warszawa.
Od roku 2005, kiedy to został dołączony drugi człon w nazwie firmy tworząc firmę Redom Cosmetics, duży nakład pracy skierowaliśmy w kierunku kosmetyczno - perfumeryjnym, jednakże chemia gospodarcza była i jest naszym atutem.
Firma Redom Cosmetics prowadzi sprzedaż chemii gospodarczej w hali samoobsługowej na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 220338 wydanej przez Zarząd Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy.
Siedziba hurtowni chemii gospodarczej wraz z magazynami mieści się w Warszawie na Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej 6 B. Produkty oferowane odznaczają się najwyższą jakością i jednocześnie bardzo atrakcyjnymi cenami; sprzedajemy towar o jakości mogącej zadowolić najbardziej wymagających Klientów. W obecnej chwili oferujemy państwu ponad 10 000 referencji będących w ciągłej sprzedaży.
W naszej szerokiej ofercie asortymentowej znajdują się produkty wszystkich ważnych i znanych marek kosmetyków z naszego rynku, jak i nowości pojawiające się na świecie. Dla wymagających Klientów nasza oferta zawiera również produkty importowane z UE przez naszą firmę, które można kupić wyłącznie u nas.
Od początku działalności jako cel nadrzędny postawiliśmy sobie dążenie do zapewnienia naszym Klientom pełnej satysfakcji ze świadczonych usług. Stale wzrastająca liczba Klientów świadczy o tym, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem.


Hurtownia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz.: 700- 1500 .
Hurtownia internetowa jest czynna 24h.© SolEx B2B