Ceny
Oznaczenia
Kod kreskowy
8413161071307
Symbol
8413161071307
Logistyka
Jednostka podstawowa
SZT
Waga
0.17 kg
Cechy
Producent:
Opis

Świeży, orzeźwiający zapach dedykowany mężczyznom kochającym życie, sport. 

Nuty zapachowe:
 Nuty głowy: mięta, anyż, liście cedrowe 
 Nuty serca: zielone jabłko, cyklamen 
 Nuty bazy: zapachy drzewne, bób tonka, tytoń

Pojemność: 150 ml

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

NIEBEZPIECZEŃSTWO. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie używać, gdy naskórek jest uszkodzony. Nie rozpylać w pobliżu oczu i twarzy. Nie używać do higieny intymnej.

Skład: Butane-osobutane-propane, alcohol denat., fragrance, propylene glycol, menthyl pca, linalool, limonene, ethyl menthane carboxamide, menthyl lactate, cotronelool, butylphenyl methylpropional, coumarin, alpha-isomethyl ionone, bht, benzyl salicylate, geraniol, citral, vanillyl butyl ether

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B