Ceny
Oznaczenia
Kod kreskowy
4009903011119
Symbol
4009903011119
Logistyka
Jednostka podstawowa
SZT
Opis

Ajona Stomaticum ma silne działanie antybakteryjne i już po 10 sekundach AJONA zwalcza około 99% bakterii wywołujących próchnicę oraz zakażenia dziąseł.

Pasta jest szczególnie dedykowana osobom cierpiącym na choroby przyzębia i krwawiące dziąsła , skutecznie leczy występujące już dolegliwości i zapobiega ich powstawaniu. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji, której efektem będą: zdrowe i czyste zęby, mocne dziąsła, długotrwałe i przyjemne uczucie świeżości w jamie ustnej oraz świeży oddech.

Działanie pasty opiera się na specjalnej recepturze - zasadowemu pH oraz bardzo skutecznej kombinacji naturalnych składników zapalenie dziąseł, eliminuje jego objawy oraz wspomaga działających antybakteryjnie. Ponadto Ajona działa przeciwzapalnie (m.in. dzięki zawartości bisabololowi łagodzi proces regeneracji) i bakteriobójczo.

Wysoka zawartość wapnia i fosforanów - głównych naturalnych składników tkanek zęba - działa remineralizująco i wzmacnia strukturę zębów. Pasta Ajona świetnie radzi sobie z usuwaniem osadu i ochroną przed powstaniem płytki nazębnej i kamienia. Poprawia i stabilizuje mikroflorę jamy ustnej, wspomaga gojenie. Co więcej likwiduje nieprzyjemny zapach w ustach.

Sposób użycia pasty Ajona:

  • Pastę Ajona Stomaticum należy stosować jak pastę codziennego użytku, jest ona jednak bardziej wydajna niż codzienne pasty, w związku z czym wystarczy niewielka ilość pasty (wielkość ok. główki zapałki) do szczotkowania. Zęby należy szczotkować przynajmniej dwa razy dziennie przez około 2-3 minuty szczoteczką i pastą do zębów, m.in. przed snem oraz po posiłkach.
  • AJONA jest KONCENTRATEM DO ZĘBÓW. Jest pięć razy bardziej wydajna niż normalna pasta do zębów, dlatego tubka 25 ml wystarcza na 150 użyć, a Państwa zęby będą wypielęgnowane na najwyższym poziomie.
  • Po spożyciu kwaśnych pokarmów bądź napoi (np. owoców, sałatek, soku pomarańczowego itp.) należy odczekać około 30 minut przed szczotkowaniem zębów aby pozostawić im wystarczającą ilość czasu na remineralizację.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B