Ceny
Oznaczenia
Kod kreskowy
5413149847606
Symbol
8006540171172
Logistyka
Jednostka podstawowa
SZT
Cechy
Opis

Antikal Professional środek przeznaczony do czyszczenia powierzchni w łazience i kuchni.

Zawiera formułę anti-calcaire która ma działanie odkamieniające i zapobiegające ponownemu osadzaniu się kamienia. Zapewnia połysk bez szorowania. Skutecznie usuwa osady z wapnia, pozostałości z mydła, plamy, zacieki oraz inne trudne do usunięcia zabrudzenia z armatury oraz innych powierzchni łazienkowych. Super mocna formuła z aktywnymi składnikami powierzchniowo czynnymi zapewnia połysk i wodoodporną warstwę, która zapobiega ponownemu osadzaniu wapnia. Jest idealny do zastosowania zarówno na dużych powierzchniach jak i małych, trudno dostępnych miejscach, takich jak umywalki, zlewozmywaki, armatura, kabiny prysznicowe oraz inne metalowe dodatki.

Nie stosować do marmuru, kamienia, srebra, pozłacanych okuć .


Regularne stosowanie  zapewnia higieniczną i lśniącą czystość wszystkich powierzchni.

Instrukcja zastosowania:

Spryskać zanieczyszczoną powierzchnię, następnie wytrzeć sucha lub mokrą szmatką, po czym obficie spłukać wodą. W przypadku trudnych osadów należy pozostawić środek na ok 5 minut, a następnie wytrzeć i obficie spłukać wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.


Preparatu nie należy stosować do powierzchni wrażliwych na kwasy ( w tym złoto, srebro, miedź, aluminium),  na stare lub uszkodzone kolorowe powierzchnie szkliwa, wnętrza czajników, wapienia naturalnego, podarte lub pęknięte powierzchnie.

W razie wątpliwości, wykonać pierwszy test na niewidocznym obszarze.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B