Ceny
Oznaczenia
Kod kreskowy
3607345993775
Symbol
3607345993775
Logistyka
Jednostka podstawowa
SZT
Waga
0.49 kg
Cechy
Producent:
Opis

Balenciaga Florabotanica edp 100ml - perfumy damskie .

Bardzo ciekawe wydanie zapowiedziane na wrzesień 2012 ma na celu młodszych odbiorców. Słynny Dom Mody Balenciaga, we współpracy z Coty Prestige i IFF stworzył nowy zapach FLORABOTANICA, który przyciąga uwagę swoim nowoczesnym i niezwykłym wyglądem flakonu. Pomysłowa nazwa przywołuje wspomnienia z ogrodów botanicznych XVIII wieku, w których hodowano najbardziej egzotyczne i najrzadsze gatunki roślin i kwiatów.

Kompozycja została stworzona przez perfumiarzy z domu IFF, Oliviera Polge i Jeana-Christophe Herault, a składa się z takich nut zapachowych jak mięta, goździki, mieszane róże, liście Caladium, ambry i wetiweru. Było do przewidzenia, że kompozycja oferuje charakter kwiatowy, zarazem bardzo kuszący. Kwiaty są po prostu piękne, ale również bardzo niebezpieczne.

Kampania reklamowa jest ozdobiona rzeźbami przypominającymi 3 metalowe kwiaty z ostatniej kolekcji Nicolasa Ghesquière. Zdjęcia do kampanii zostały wykonane przez Stevena Meisel, a twarzą reklamową jest młoda aktorka Kristen Stewart. Ma ona na sobie sukienkę z kolekcji floral.

Perfumy Balenciaga Florabotanica dostępne są jako 30, 50 i 100 ml EDP - woda perfumowana.
Pielęgnacja ciała - balsam do ciała i żel pod prysznic.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B