Ceny
Oznaczenia
Kod kreskowy
3616303457860
Symbol
3616303457860
Logistyka
Jednostka podstawowa
SZT
Cechy
Producent:
Opis

BOSS ALIVE to owocowo-drzewna woda perfumowana, stworzona przez znaną kreatorkę zapachów Annick Ménardo jako kobiecy odpowiednik legendarnego zapachu BOSS Bottled. BOSS ALIVE to radosny zapach o charakterystycznej aurze, stworzony po to, by inspirować kobiety, aby żyły pełnią życia każdego dnia. W kompozycji stopniowo rozwijają się nuty energetyzującego jabłka, przenikliwej czarnej porzeczki, dojrzałej w słońcu śliwki i ciepłego cynamonu. Przypominają one, że życie ma największą wartość, gdy przeżywamy je aktywnie. Dodatek naturalnej wanilii z Madagaskaru staje się znakiem rozpoznawczym zapachu, symbolem joie de vivre kobiety BOSS ALIVE

W nucie serca jest indyjski jaśmin wielkolistny otulający zmysły i kontrastuje z tymiankiem, symbolizując łatwość z jaką kobieta balansuje między świadomością i przechodzeniem w odmienny stan. Oś zapachu opiera się na wibrujących i mocnych składnikach drzewnych: chiński cedr, kremowy sandałowiec, drzewo oliwne i goldenwood czyli cyprysik nutkajski z Alaski zapewniają kojące ciepło i siłę, które inspirują kobietę BOSS ALIVE do podążania własną drogą.

Hugo Boss BOSS Alive to drzewno-owocowy zapach dla kobiet. Boss Alive Eau de Parfum powstał w 2020 roku.
Twórcą zapachu jest Annick Menardo.
Nuty głowy: madagaskarska wanilia, śliwka, cynamon, jabłko, czarna porzeczka
Nuty serca: jaśmin wielkolistny, tymianek
Nuty bazy: nuty drzewne, drzewo sandałowe, cedr, drzewo oliwne.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B