Ceny
Oznaczenia
Kod kreskowy
5011321529397
Symbol
5011321529397
Logistyka
Jednostka podstawowa
SZT
Cechy
Producent:
Opis

Max Factor

Natural Minerals Foundation za pomocą dołączonego, profesjonalnego pędzelka umożliwia stopniową intensyfikację siły krycia i nasycenia koloru. W rezultacie makijaż jest ultra naturalny. Natural Minerals Foundation jest przełomowym podkładem mineralnym o bogatej formule, zawierającej najdelikatniejsze minerały, które umożliwiają pełną kontrolę nad siłą krycia i dostosowanie jej do twoich potrzeb. Dołączony do produktu pędzelek wykonany w 100% z naturalnego włosia nabiera jedynie niezbędną ilość kosmetyku do nałożenia na skórę jednej, cieniutkiej warstwy.
Starannie opracowana formuła podkładu Natural Minerals Foundation zawiera optymalne dla skóry składniki; ultra delikatne pudry i składniki pielęgnujące, które nadają skórze piękno i zdrowy koloryt. Miałkie minerały charakteryzują się działaniem wzmacniającym, ułatwiają aplikację kosmetyku i intensyfikację siły krycia, a ponadto zabezpieczają skórę przed toksynami i zanieczyszczeniami. Nowy podkład Natural Minerals Foundation posiada wszystkie walory tradycyjnych podkładów we fluidzie, choć jego naturalna formuła wykorzystuje najnowsze osiągnięcia kosmetologii.

Innowacyjne opakowanie zawiera pędzelek z naturalnego włosia oraz optymalny system dozowania - drobne siteczko, umożliwiające dozowanie na pędzelek optymalnej ilości produktu. Już kilka muśnięć pędzelka pozwala otulić skórę woalem subtelnego odcienia i promiennego blasku.

Max Factor Natural Minerals Foundation to nieograniczona wolność kreowania makijażu. Nadaje skórze blask i czyni ją aksamitnie gładką, bez niepożądanego efektu maski. Mineralna formuła została wzbogacona o ultra miałką mikę i krzemian wapniowy nadające skórze subtelny satynowy blask i zdrowy koloryt oraz najdrobniejsze na świecie pigmenty krzemianu magnezu gwarantujące wierny kolor makijażu przez cały dzień.

Dostępne w 8 kolorach   

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B