Ceny
Oznaczenia
Kod kreskowy
5011321529434
Symbol
5011321529434
Logistyka
Jednostka podstawowa
SZT
Cechy
Producent:
Opis

Max Factor

Natural Minerals Foundation za pomocą dołączonego, profesjonalnego pędzelka umożliwia stopniową intensyfikację siły krycia i nasycenia koloru. W rezultacie makijaż jest ultra naturalny. Natural Minerals Foundation jest przełomowym podkładem mineralnym o bogatej formule, zawierającej najdelikatniejsze minerały, które umożliwiają pełną kontrolę nad siłą krycia i dostosowanie jej do twoich potrzeb. Dołączony do produktu pędzelek wykonany w 100% z naturalnego włosia nabiera jedynie niezbędną ilość kosmetyku do nałożenia na skórę jednej, cieniutkiej warstwy.

Starannie opracowana formuła podkładu Natural Minerals Foundation zawiera optymalne dla skóry składniki; ultra delikatne pudry i składniki pielęgnujące, które nadają skórze piękno i zdrowy koloryt. Miałkie minerały charakteryzują się działaniem wzmacniającym, ułatwiają aplikację kosmetyku i intensyfikację siły krycia, a ponadto zabezpieczają skórę przed toksynami i zanieczyszczeniami. Natural Minerals Foundation posiada wszystkie walory tradycyjnych podkładów we fluidzie, choć jego naturalna formuła wykorzystuje najnowsze osiągnięcia kosmetologii.

Innowacyjne opakowanie zawiera pędzelek z naturalnego włosia oraz optymalny system dozowania - drobne siteczko, umożliwiające dozowanie na pędzelek optymalnej ilości produktu. Już kilka muśnięć pędzelka pozwala otulić skórę woalem subtelnego odcienia i promiennego blasku.

Nadaje skórze blask i czyni ją aksamitnie gładką, bez niepożądanego efektu maski. Mineralna formuła została wzbogacona o ultra miałką mikę i krzemian wapniowy nadające skórze subtelny satynowy blask i zdrowy koloryt oraz najdrobniejsze na świecie pigmenty krzemianu magnezu gwarantujące wierny kolor makijażu przez cały dzień.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B